7093 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 16 september 2019 -
7050 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 augusti 2019 -
8008 Akvarell
Thure Wallner (1888-1965), Ekorre, signerad, 21x26
Såld: 350 kr
Såldes den 28 mars 2016
1498 Akvarell
Thure Wallner (1888-1965), Rådjur, 19x16
Såld: 600 kr
Såldes den 9 december 2013 -
5573 Akvarell
Thure Wallner (1888-1965), måsar, 22x14
Såld: 750 kr
Såldes den 18 april 2011